Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka

Се изнајмува од: Наташа 14 мај 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Адреса: Струја, дрва
Површина: 75 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Штип
Се издава спрат од куќа во близина на Туш маркет. Спратот е целосно опремен, погоден за пар или фамилија.
Нема посетени огласи
Кон почеток