Македонски | Shqip | English |

MOTEL TOURIST STROG CENTAR

Се изнајмува од: tourist Вчера 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

1 200 МКД / дневно

Адреса: Raspolagame so 18 odlicni sobi
Површина: 25 m2
За живеалиштето: Бања, Посебен влез, Наместен, Греење
Локација: Струга
Se naogame vo strogiot centar na gradov.Pozadi hotel Beograd.Raspolagame so 18 odlicni sobi.(tv-wifi-terasa)
Нема посетени огласи
Кон почеток