Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat sobi vo samata Struska carsija

Се изнајмува од: Соби 18 авг. 14:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Струга
Се изнајмуваат соби идеални за туристи во самиот центар од градот. Целиот објект е нова градба и се наоѓа на само 100m од езерото.
Нема посетени огласи
Кон почеток