Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA RESTORAN ZA SVADBI

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: RESTORAN Вчера 02:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Mokrino bb Strumica
Површина: 850 m2
Локација: Ново Село, Струмица
Простории : Друго
1.-ГОЛЕМА САЛА -500 МЕСТА
2.-ЛЕТНА БАВЧА-400 МЕСТА
3.-МЕАНА -30 МЕСТА
-АСФАЛТИРАН ПАРКИНГ 600 КВАДРАТИ

P.S Kirijata e samo 100 evra mesecno!
..........................................................................................
НОВО НАЈНОВО,
МОЖНОСТ ЗА ИЗНАЈМУВАНЈЕ ЗА ЕДЕН ДЕН И СО ЦЕЛОСНА ВАША ОРГАНИЗАЦИЈА И СЕ ДА СИ ДОНЕСЕТЕ ОД ДОМА,
ПЛАКАТЕ САМО ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ДЕН.
Нема посетени огласи
Кон почеток