Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 250 m2

Се изнајмува од: Ljupco Arapov 26 дек. 02:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Leninova 75 Strumica
Површина: 250 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava Deloven Prostor od 25o m2 bul.Leninova 75 Strumica .Lice za kontakt Arapov Ljupco mob.075-301-109
Нема посетени огласи
Кон почеток