Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od38m2 vo Strumica

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: АД Осигурителна полиса Скопје 26 јун. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Површина: 38 m2
Локација: Струмица
Простории : Канцеларија
Се издава деловен простор од 38 м2 на улица Васил Сурчев во Струмица. Цена по договор
02/3244 638 работни денови до 16 часот,075/344-726
075/442-197 секој ден.
Нема посетени огласи
Кон почеток