Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor

Се изнајмува од: Zoran 19 ноем. 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 250 m2
Локација: Струмица
Простории : Магацин
Se izdava deloven magacinski prostor pogoden za poveke vidovi rabota, 250m2 so moznost za podelba na 2 dela.
Se naogja prema izlezot od Strumica prema Kuklis sproti Nemetali Ograzden
Cena po dogovor.
Tel za info 078373544-Petre Iliev
Нема посетени огласи
Кон почеток