Македонски | Shqip | English |

Apartamente Durres per Plazh

Се изнајмува од: Kujtim 17 авг. 06:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: 100 apartamente durres
Површина: 40 65 m2
За живеалиштето: Бања, Посебен влез, Наместен, Греење
Локација: Тетово

Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: plazhi durrsit/shkembi kavajes/ Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]

Ние изнајмување станови и хотели со поглед на море, може да се резервира кога сакате. Апартманите се наоѓаат во близина на морето плажа Драч со редовни услови moderrne. Плажа зона: Драч плажа / рок kavajes / Тел 00355685589400 (Viber) (WhatsApp) Imail: [email protected]

Pershendetje
Banesat ndodhen shkembi kavajes.
Me te gjitha kushtet klima etje
Kemi 1+1 desing me pamje nga deti
50€-& 40€
Kemi 2+1 40€ nata 200 m afer deti
Kemi 1+1 20m afer detit 35€nata
Kemi 1+1 200m 30€/25>
garzonere 20€/ 30/
Kemi banesa lart autostrades
me 20€ 1+1 garzonere 15€
Kushtet klima guzhin wi-fi etje
Banesa kemi shum
Ne banesat i cojm me foto
Dhe ju e zgjithni, dhe ke deshironi
e rezervoni me nje pagese bankare ,ose manigram per kapar, dhe ju vini ne diten qe do caktoni drejt e ne banes.
Ne ju mirpresim me korrektesi.
Faleminderit nga manaxheri
Kujtim beqo.

пријател
Апартманите се kavajes карпа.
Со сите климатски услови жед
Desing 1 + 1 со поглед на море
€ 50 - и 40 €
Имаме 2 + 1 € 40 200 метри во близина на морето ноќ
20 1 + 1 во близина на морето € 35 ноќ
Имаме 1 + 1 200 € 30/25>
 garzonere € 20/30 /
Имаме станови над автопатот
20 € 1 + 1 garzonere € 15
Guzhin климатски услови Wi-Fi жед
Станови има многу
Ние донесе живеалишта на слика
Zgjithni и вас, а вие сакате
Книгата со плаќање во банка, или manigram за депозит, а ќе ги собереш на ден што ќе му ја додели на станот.
Ние се чека правилно.
Ви благодарам од менаџерот
Beqo меморија.

Нема посетени огласи
Кон почеток