Македонски | Shqip | English |

Se izdava apartman za nova godina

Се изнајмува од: miki 19 дек. 10:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 35 m2
Локација: Берово
izdavam apartman za nova godina,so dve sobi
kapacitet 6 lugje,ednata soba e so dupli dva kreveti.drugata soba e so dvosed i fotelja na spustanje
Нема посетени огласи
Кон почеток