Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzen deloven prostor vo Bitola

Се изнајмува од: Zoran Pejcinovski 02 јун. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: ul. Solunska br. 224, Bitola
Површина: 320 m2
Локација: Битола
Простории : Канцеларија
Се издава деловен луксузен простор на ул. Солунска бр. 224 во Битола

II спрат од 85 м2

Просторот е со сопствена котлара, греење и ладење со систем за подно греење, вентило-конвенкторски систем и каналска климатизација.

Просторот е повеќе наменски.

Цена за изнајмување - По Договор.

Информации на тел. 070312901 и 070395597
Нема посетени огласи
Кон почеток