Македонски | Shqip | English |

KLANICA SE IZDAVA TROSOBEN LUKSUZNO OPREMEN STAN

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 јун. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Адреса: КЛАНИЦА
Површина: 75 m2
Локација: Битола
СЕ ИЗДАВА ВО КЛАНИЦА, ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН, ГОЛЕМА ДНЕВНА, ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, КУПАТИЛО И ВЦ ПОСЕБНО,
300 ЕВРА + ТРОШОЦИ
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА,
СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
047 222 940
Нема посетени огласи
Кон почеток