Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov namesten stan strog Centar

Се изнајмува од: Aleksandar 13 јул. 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 57 m2
Локација: Битола
СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 20 септември 2019 ...

Издавам нов комплетно наместен стан на високо приземје во најстрог центар на Битола (кај поранешен Камен мост, спроти аптеката Еурофарм) опремен со:
- кујна (со прибор за готвење и ручање, шпорет, фрижидер, тостер, микробранова и машина за садови),
- дневна соба со трпезарија (со клима, плазма ТВ, кабловска, wi-fi),
- две спални соби со дупли лежаи (со комплетна постелнина) и
- купатило (туш кабина, машина за перење).

Станот е на 1 минута од Широк сокак (главната улица), на 2 минути од хотел Епинал, во непосредна близина на аптеки, маркети (Vero), ресторани, пицерии, продавници за скара и друга готова храна на кило, месарници, градскиот парк, старата чаршија и градскиот пазар.

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 20 септември 2019 ...

Цена: По договор.

За повеќе информации јавете се на +38971 217415 (viber, WhatsApp) Александар
Нема посетени огласи
Кон почеток