Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 64m2 vo Bitola odlicen namesten

Се изнајмува од: Zoran Georgievski 09 јул. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 4
Адреса: ul. Kliment ohridski zg. 25
Површина: 64 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен, Подрум, Интерфон
Локација: Битола
Станот се наоѓа во строгиот центар на градот Битола, во близина од околу 100м од Домот на Културата и хотелот Епинал, на ул. Климент Охридски зграда бр. 15 на 3-трети кат, со поглед према центарот на градот.
Се состои од ходник, кујна, дневна со трпезарија, купатило, две спални соби ,посебен тоалет и два балкони. Опремен е со добро сочуван намештај со цела потребна опрема и покуќнина, кабловска телевизија , интернет. Зградата е со два лифтови , паркирање на возила пред зградата или споредниот слободен паркинг.
Цена по Договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток