Македонски | Shqip | English |

Dukan na najatraktivno mesto vo gradot

Се изнајмува од: Vlado 20 јул. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Кичево
Простории : Друго
Se izjava moderen dukjan na raskrsnica na najatraktivno mesto vo gradot do soobranieto 90 m2"i 100m korisna povrshina okolu za nego... Povelete...
Нема посетени огласи
Кон почеток