Македонски | Shqip | English |

Motor Stara centrala Kicevo

Се изнајмува од: Duce 19 септ. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 660 m2
Локација: Кичево
Простории : Друго
Motelot se izdava pod kirija za bilo kakva namena
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток