Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor pod kirija

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ТДТПУ Инсталација 29 мај 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 1500 m2
Локација: Кичево
Простории : Друго
Просторот се наоѓа во центар на градот на ул.Мирко Милески, во близина на Општина Кичево а од спротивна страна се наоѓа Управа за јавни приходи.
Просторот зафаќа над 1500м2 на 2 нивоа поврзани со скали.
Нема посетени огласи
Кон почеток