Македонски | Shqip | English |

Lokal vo Kicevo

Се изнајмува од: Timi 20 јун. 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Lokal
Површина: 0000 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
10metri do postata.Renoviran nova gradba.Se izajmuva za pod kirija,dobro e da se vidi na lice mesto.
Нема посетени огласи
Кон почеток