Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva dukan vo Kicevo

Се изнајмува од: Михајло 09 јул. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

210 ЕУР / месечно

Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се изнајмува дуќан од 21m2 на Булевар Ослободување б.б (во зградата до Окта(Пуцко Петрол)-Кичево)Цена по договор.Дуќанот има и сопствено WC
Информации на телефон 075654135 Мики
Нема посетени огласи
Кон почеток