Македонски | Shqip | English |

Deloven i magacinski prostor vo Kicevo

Се изнајмува од: Зоран 26 авг. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Маршал Тито 62
Површина: 200 m2
Локација: Кичево
Простории : Канцеларија
Се изнајмува канцелариски и магацински простор.Наспроти Кам маркет.Повеќе информации на телефон.
Нема посетени огласи
Кон почеток