Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat delovni i kancelariski prostorii

Се изнајмува од: Sava 14 авг. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Кичево
Простории : Канцеларија
Se izdavaat delovni i kancelariski prosrltorii od 20 do 100m2 na 1 i 2 kat na gradski plostad vo Kicevo, kontakt tel. 071221992
Нема посетени огласи
Кон почеток