Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

Се изнајмува од: jagoda 20 јул. 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Адреса: OHRID
Површина: 120 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Соларна енергија
Локација: Охрид
SE IZDAVAAT DVA APARTMANI SO ZASEBEN VLEZ, ZASEBEN TOALET, INTERNET, TELEVIZOR VO KUKA SO DVORNO MESTO PARKING PROSTOR I 5 MIN PESKI DO CENTAR, POZADI POLICIJA
Нема посетени огласи
Кон почеток