Македонски | Shqip | English |

APARTMAN 2 BOGOMILSKA VKLUCENO SE

Се изнајмува од: Zlatko P. Nikolovski 21 јул. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

125 ЕУР / месечно

Адреса: Даме Груев Б4/2/1
Површина: 23 m2
Локација: Охрид
СЕ ИЗДАВА:
АПАРТМАН #2 во комлекс „Богомилска“: вклучено е струја, вода, кабловска/интернет, чистење
за 1-2 лица - целосно и професионално уреден и опремен !

ЦЕНА:
ЕУР 125,- вклучено е струја, вода, кабловска/интернет, чистење

ЕКСТРА УСЛУГА:
перење/пеглање по договор

ОПРЕМА
Апартманот е целосно опремен и спремен за секаков престој (трговски патници, студенти, туристи, итн.) или состанок ...
- мебел (2 кревети, ноќни шкафчиња, маса, стол, комоди, гардероба)
- клима-уред (и ладење и греење, со даљинско)
- дополнително греење (кварцна печка)
- кујна со апарати (мијалник, фрижидер, рерна, две токи)
- купатило (мијалник со остава, огледало со остава, ВЦ, туш-кабина, вентилација)
- телевизор со даљинско
- кабловска телевизија и интернет

СОСТАВ
- Површина = 23 m²
- Дополнителен простор = дворче со додатно обезбедување (ограда и врата со клуч), ца. 12 m²
- Двојно обезбеден и осигуран влез

МЕСТОПОЛОЖБА:
- 5 мин од плоштад
- во приземје на зграда на улица „Богомилска“ (порано „Буклин Сокак“)
- во непосредна близина на ординација „Сонце“

ПРИСТАПНОСТ:
- посебен влез, не-зависен од зградата
- мирна околина
- голем слободен простор за паркинг

Нема посетени огласи
Кон почеток