Македонски | Shqip | English |

Apartmani i sobi vo Centarot na Ohrid

Се изнајмува од: Крсте 21 јул. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 МКД / дневно

Адреса: Богомилска 47
За живеалиштето: Бања, Посебен влез, Наместен, Греење
Локација: Охрид
Апартмани и соби во центар на Охрид !

Подетални информации и резервации на телефон или e-mail.
Посетете ја страната на Facebook за да видите тековни промоции.
https://www.facebook.com/SobiVoOhrid?ref=aymt_homepage_panel
Нема посетени огласи
Кон почеток