Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Ohrid na 10min od kej

Се изнајмува од: Nikola 21 јул. 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Slavej Planina 95
Површина: 55,25 m2
Локација: Охрид
Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид во мирна туристичка населба(без сообраќај), позади факултетот за туризам,на 10 минути од кеј и 15-20 минути од центар(плоштад).

Апартманот 1 е со големина од 55м2 , има една посебна спална соба со лежај кој може да се прилагоди и како засебни кревети за двајца,и друга соба со лежај на пуштање во која спаѓаат и кујната со трпезаријата со можност за +1 кревет. Кујната е комплетно опремена со шпорет со рерна и фрижидер со комора.Во истата просторија спаѓа и телевизорот со голем екран кој е поврзан на кабловска телевизија.Овој апартман има и тераса со посебен двор .
(Слободен од 1ви до 27 Јули и од 11ти Август)

Апартманот 2 е со големина од 25м2 со посебен влез од другиот и располага со кујна комплетно опремена со мини шпорет со рерна и фрижидер.Овој апартман е наменет за 2 особи + уште еден (двосед на пуштање).Располага со телевизор со рамен екран поврзан на кабловска телевизија и двор со маса пред апартманот.
(Слободен од 11 Јули до 25 Јули)

Двата апартмани располагаат со бесплатен безжичен интернет и Паркинг .

ПОПУСТ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ОД 1ВИ ДО 17 ЈУЛИ!!!

Јавете се да се договориме!!!

Имајте незаборавни моменти во Македонскиот бисер Охрид :)
Нема посетени огласи
Кон почеток