Македонски | Shqip | English |

APARTMANI VO STROG CENTAR NA OHRID

Се изнајмува од: Емил Вчера 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

25 ЕУР / дневно

Адреса: ул. Даме Груев 38 / А
Површина: 36 m2
Локација: Охрид
Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид, позади судот, две минути до кеј.
Апартманите се нови и коплетно опремени, мини кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, балкон, градина. Пред зградата има и бесплатен паркинг простор.

Промотивни цени со попуст од 25% за месец јуни
Тел 076 888 288
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток