Македонски | Shqip | English |

Ohrid se izdava studija vo centarot na gradot

Се изнајмува од: Goran 12 јул. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

400 МКД / дневно

Адреса: Центар
Површина: 65 m2
Локација: Охрид
Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот, 5 минути пешки до плоштадот, 10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа! Ве очекуваме!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:[email protected]
mob:070536119
Нема посетени огласи
Кон почеток