Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi vo centarot na Ohrid so parking

Се изнајмува од: Suzana 21 јул. 15:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Dame Gruev 72
Површина: 20 m2
За живеалиштето: Бања, Посебен влез, Наместен, Греење
Локација: Охрид
Се издаваат соби во строгиот центарот на Охрид со сопствен паркинг. За повеќе информации јавете се на 077 862 420
Нема посетени огласи
Кон почеток