Македонски | Shqip | English |

Sobi novo udobno evtino

Се изнајмува од: SLAVCO Вчера 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 МКД / дневно

Површина: 262 m2
Локација: Охрид
***ПОЧИТУВАНИ***
Издавам соби во нова куќа спроти градска болница опремени со нови кревети
Кабелска
Ви.фи
Купатила
Кујни со комплетен прибор
Паркинг 500 мк..
Комбе превоз до сите плажи пред смештај (автобуски цени) на секој 15.мин.
БЕСПРЕКОРНО ЧИСТО ВО СЕКОЈ МОМЕНТ)
Повелете ...
КОНТАКТ Славчо 070 966 616
Нема посетени огласи
Кон почеток