Македонски | Shqip | English |

Sobi so poseben vlez vo Centarot na Ohrid

Се изнајмува од: Илија Вчера 23:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Издавам соби со посебен влез во стариот дел на Охрид на 250м од плоштадот. Може да се изнајми и како апартман.
Тел. 075 403 453 -Илија
Нема посетени огласи
Кон почеток