Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo centarot na Ohrid

Се изнајмува од: Tanja 21 јул. 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Локација: Охрид
Se izdavaat apartmani vo centarot na Ohrid do Ohridska banka - sprema pazarot, sobite raspolagaat so sopstveno WC, kujna i tarasa.
Нема посетени огласи
Кон почеток