Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA VIKENDICKA VO OHRID

Се изнајмува од: renata 01 јул. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Се издава комплетно наместена викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две спални соби, дневна со трпезарија и кујна, купатило. Сопствен двор со поглед на езеро, сопствен паркинг, , TV
Нема посетени огласи
Кон почеток