Македонски | Shqip | English |

Komplet namesten stan so 2 spalni vo Novo Lisice

Се изнајмува од: julijana Вчера 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 58 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Прекрасен стан на прв кат наспроти паркот Јане Сандански во најубавиот дел на Ново Лисиче.. Опремен со кујна,ТВ, комплет бела техника,плакари, остава,купатило со џакузи када, подно греење во трпезарија, удобен балкон со тенда.
Нема посетени огласи
Кон почеток