Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA STAN OD 56m2

Се изнајмува од: Veselinka Вчера 21:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: BUL. ASNOM 188
Површина: 56 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
IZNAJMUVAM NAMESTEN I RENOVIRAN STAN. SPRAT 3-TI, KAJ OSNOVNOTO UCILISTE "LAZO ANGELOVSKI". SO LIFT I CENTRALNO GREENJE.
Нема посетени огласи
Кон почеток