Македонски | Shqip | English |

Apartman i 2 studia Gerakini

Се изнајмува од: Sasho Srbinovski Вчера 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Земја: Грција
Локација: Аеродром, Скопjе
Apartman za 4-6 lica,na 15 m od more,prva linija 100€/den i 2 isti studia ,neuupotrebeni,novi, za 2 lica(+2 deca),so kujna,na 150m od more, 50€/den sekoe, se iznajmuvaat od 05.07.do 30.09. vo Gerakinii.
Kontakt:Sasho 070227633
Нема посетени огласи
Кон почеток