Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka vo Centar

Се изнајмува од: Томислав Вчера 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Површина: 50 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Струја
Локација: Центар, Скопjе
Се издава куќа во центар комплет наместена, реновирана 2017-та година. Куќата е идеална за млад брачен пар, двојки, сериозни студенти.
Нема посетени огласи
Кон почеток