Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN 62M2 VO CENTAR

Се изнајмува од: Bojan Вчера 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3,5
Површина: 62 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Приземје, Паркинг простор / Гаража, Нова градба
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava nov 62m2 ne vselen stan na ul. Anton panov br.9 nova gradba (dolno vodno) prazen na visoko prizemje pogoden za firma.Kontakt 078227833 Bojan ( mozna opcija da se opremi)
Нема посетени огласи
Кон почеток