Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Debar Maalo

Се изнајмува од: Slobodan Вчера 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Partizanski Odredi 40
Површина: 45 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Нова градба, Интерфон
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava nov stan od 45 m2 na 4ti sprat so opremena kujna i kupatilo. Zgradata e nova so nov lift. Stanot e prisposoben da se koristi kako deloven prostor. Orientacija Severo istok.
Нема посетени огласи
Кон почеток