Македонски | Shqip | English |

Se izdava kat od kuka vo Taftalidze 2

Се изнајмува од: Biljana Вчера 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 64 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се издава трособен кат од куќа приземје во Тафталиџе 2. Станот е наместен и располага со две спални соби, дневна, кујна и тоалет. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток