Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KARPOS 4

Се изнајмува од: Igor 07 јул. 14:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 68 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Нова градба, Наместен, Интерфон
Локација: Карпош, Скопjе
Se izdava stan vo karpos 4, nova zgrada povekje informacii na telefon.
Нема посетени огласи
Кон почеток