Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov stan namesten vo Kozle

Се изнајмува од: Maca Вчера 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Izdavam stan vo naselba kozle skopje
Површина: 60 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Sloboden od 1 dekemvri kompletno namesten nov
Нема посетени огласи
Кон почеток