Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka od 350m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува од: Tomislav Вчера 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: > 10
Површина: 350 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Pintija.. kompletno namestena so mnogu sodrzini i golem.plac. so sopstveno organsko proizvodstvo na hrana. cist vozduh i spokoj.
Нема посетени огласи
Кон почеток