Македонски | Shqip | English |

Dukan na ul Vanco Prke

Се изнајмува од: Atanas 08 јан. 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Se izdava dukan na Vanco Prke
Површина: 30 m2
Локација: Штип
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan na ul. Vanco Prke do Eurolink
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток