Македонски | Shqip | English |

Vila Desanka Ezerski Lozja Struga

Се изнајмува од: Mence Денес 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 7
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Соларна енергија
Локација: Струга
Добродојдовте на веб страната на Апартмани Плушкоски. Ќе ни претставува уште поголемо задоволство да Ви посакаме добредојде во нашите апратмани. Лоцирани на само неколку метри од брегот на прекрасното Охридско Езеро, во населбата Езерски Лозја во близина на Струга, нашите апартмани претставуваат идеално место за вистински семеен одмор.

Располагаме со седум апартмани (студиo), од кои 3 се со директен поглед на езеро. Во поглед на капацитетот на сместување, располагаме со:

2 х четирикреветни апартмани
5 х трикреветни апартмани


Сите апартмани се оремени со:

Кабелска телевизија Кујна Кујнски инвентар
Купатило Тераса Безжичен интернет
Целата куќа располaга со сопствен паркинг и голем парк исполнет со зеленило и цвеќиња.
http://www.pluskoski.mk/
Нема посетени огласи
Кон почеток