Македонски | Shqip | English |

Apartmani na samiot breg od Ohridskoto Ezeto

Се изнајмува од: Boge solakoski 20 јул. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 20 m2
Локација: Струга
Izdavame apartmani so pogled vo ezeroto kompletno opremeni
Нема посетени огласи
Кон почеток