Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Struga

Се изнајмува од: Panko 27 јул. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

20 ЕУР / дневно

Локација: Струга
Се издава апартман во Еуротел Струга. Апартманот е комплетно опремен за четири лица. Цената е 20е дневно за престој повеке од 3 дена, а 25е за престој под 3 дена.
Нема посетени огласи
Кон почеток