Македонски | Shqip | English |

Sobi za izdavanje vo Struga

Се изнајмува од: Валентина 19 јул. 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

300 МКД / дневно

Адреса: Пабло Неруда 10
Површина: 80 m2
Локација: Струга
Се издаваат убаво уредени соби за летување во Струга и тоа само на 50 метри од Женска плажа.
Куќата се наоѓа на оддалеченост од 100 метри до градскиот пазар,чаршијата,ресторани и кафе барови.На располагање е и комплетно уредена кујна, купатило и бесплатен интернет.
Собите се:
-две двокреветни соби
-една трокереветна соба
Tel br. 071273153
Нема посетени огласи
Кон почеток