Македонски | Shqip | English |

Apartman POPOSKI vo naselba Ezerski lozja

Се изнајмува од: Анита Попоска Вчера 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Езерски лозја 13
Површина: 70 m2
Локација: Струга
Се издава комплетно опремен апартман со локација во населба Езерски лозја на само 50 метри од плажата.Апартманот е наменет за сместување на максимум 4 лица и располага со:интернет и кабловска ТВ, дневна,кујна,засебна спална соба, купатило и двор.
Апартманот е уреден согласно вашите потреби за да поминете прекрасен одмор.
Нема посетени огласи
Кон почеток