Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Struga

Се изнајмува од: Andrija Koloski 11 јул. 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Локација: Струга
Се издаваат апартмани во центарот на Струга во близина на пазарот, на 150 метри од езерото. Апартманите се 4 креветни, идеални за семејства, со кујна, дворно и паркинг место, wi-fi и TV.
Нема посетени огласи
Кон почеток