Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN ZA TURISTI

Се изнајмува од: ТИНА 10 јул. 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 55 m2
Локација: Струга
СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА ТУРИСТИ ВО БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ ДРИМ 200 МЕТРИ ОД ЕЗЕРОТО.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Нема посетени огласи
Кон почеток