Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo centarot na Strumica

Се изнајмува од: Милка 19 јул. 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: 4 Јули бр.8
Површина: 70 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава дуќан во центарот на Струмица во близина на ГТЦ Глобал. Дуќанот има 70м2 и можност за користење магазински простор. Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток